Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

1. Instagram şifremi vermem gerekiyor mu?

Hayır, sitemizdeki tüm hizmetlerden instagram şifrenizi vermeden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Sadece işlemin gerçekleşeceği instagram hesabını yada fotoğrafı belirtmeniz yeterlidir. Ancak hesabınızın herkese açık olması gerekmektedir. Aksi halde profilinizi takip ettirme ve fotoğraflarınızı beğendirme imkanımız olmayacaktır. Instagram hesabınızdaki “Seçenekler” kısmından “Gizli Hesap” özelliğini devre dışı bırakmalısınız


2. Başka kişilerin profillerini takip etmem gerekiyor mu?

Hayır. Web sitemizdeki hizmetlerden faydalanmak için herhangi bir hesabı takip etmeniz gerekmemektedir. Sadece siparişinizi vermeniz ve arkanıza yaslanmanız yeterlidir

3. Instagram hesabımı kapatabilir yada engelleyebilir mi?

Web sitemizde sunulan hizmetleri kullanmanızdan dolayı instagram hesabınızın durdurulması yada engellenmesi mümkün değildir. Ancak başka sitelerden aldığınız farklı hizmetler buna sebep olabilir. Bu nedenle web sitemizden hizmet alıyorsanız başka servisleri kullanmamaya özen göstermelisiniz.

4. Herhangi Bir Siparişimde Gecikme Yaşanırsa Siparişmi İptal Edebilir miyim?.

Siparişlerinizin tamamlanması konusunda gecikme yaşamanız halinde siparişinizin iptal edilmesini ve ödemenizin geri iadesini talep edebilirsiniz. Eğer siparişinizin bir bölümü gerçekleşmiş ancak tamamlanması konusunda sorun yaşanmış işe kalan kısım için hesaplama yapılarak teslim edilemeyen kısmın geri ödemesi yapılır. Sipariş iptali için menüdeki “Destek” bölümü altında yer alan “Destek talebi” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

5. Size Nasıl Ulaşabilirim?

Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda yada yardıma ihtiyaç duyduğunuz durumlarda bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Menüde bulunan “Destek Talebi” bölümünde bize her türlü ihtiyaç anında ulaşabileceğiniz bir destek sistemimiz bulunur. Bu bölümden “Yeni Destek Talebi” açtığınızda yetkili personelimiz size en kısa zamanda dönüş sağlayacaktır. Ayrıca Whatsapp destek numaramız olan 0532 626 25 44 numaralı telefon numarasını kullanarak Whatsapp üzerinden bize anında ulaşabilirsiniz.

6. Neden Instagram Yorumu Almalıyım?

Instagram yorumu satın alma işlemi hesabınıza yaptığınız takipçi ve fotoğraf beğenisi satın alma işlemeri için bir tamamlayıcıdır. Instagram takipçi sayınız yükselmiş ve fotoğraflarınız yeterli sayıda beğeni alıyor olabilir. Ancak eğer fotoğraflarınızda çok az sayıda yorum varsa yada hiç yoksa bu sizi takip eden kişilerin gözünde şüphe uyandırıcı bir durumdur. Güvenilirliği yüksek bir instagram profili oluşturmak istiyorsanız farklı kullancılar tarafından gönderilen gerçek ve kaliteli fotoğraf yorumlarına ihtiyacınız vardır. Fotoğrafın içeriği ile alakalı gerçek instagram yorumları satın alma işlemi profilinizin popülerliği, güvenilirliği ve itibarı üzerinde çok olumlu etkiler bırakır.

7. Herhangi Bir Sorun Yaşadığımda Size Nasıl Ulaşabilirim?

Siparişiniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda menüdeki “Destek” başlığı altında yer alan “Destek Talebi” bölümünden bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Teknik ekibimizin ne kadar hızlı geri dönüş sağladığını görüp şaşıracağınızdan eminiz. Ayrıca tüm siparişlerinizi menüdeki “Hesabım” bölümündeki “Siparişlerim” bölümünden kontrol edebilirsiniz.

8. Ödemeleri Nasıl Yapabilirim?

Almak istediğiniz paketleri sepetinize ekledikten sonra ödeme sayfasına geldiğinizde karşınıza 3 adet seçenek çıkacaktır. Bu sayfada “havale ile ödeme, kredi kartı ile ödeme (paypal) ve hesap bakiyesi ile ödeme” seçenekleri bulunur. Bu 3 ödeme yönteminden birini kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemenizin bize ulaşmasını takiben siparişiniz işleme alınır ve en kısa zamanda tamamlanarak tarafınıza email ve sms yolu ile bilgi verilir. Ayrıca siparişinizin durumunu menüdeki “Hesabım” başlığı altındaki “Siparişlerim” bölümünden izleyebilirsiniz.


9. Tek Seferde Hem Takipçi, Hem Beğeni Hem Yorum Siparişi Verilebilir Mi?

Evet, istediğiniz tüm paketleri sepetinize ekleyerek tek seferde sipariş verebilir ve ödemenizi yapabilirsiniz. Verdiğiniz siparişlerin durumunu menüdeki “Hesabım” başlığı altındaki “Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz.