İnstagram beğeni hilesi nedir ? 
Hesabıma bir zararı olur mu ? 

İnstagram beğeni hilesi, instagramda kendi fotoğraflarınıza belli miktarda beğeni göndermenize yarayan araçlardır..

İnternette de arttırdığınızda bu şekilde pek çok araç olduğunu görebilirsiniz.. Peki bu araçlar ne kadar güvenilir? hangi sistem ve hangi mantıkla çalışıyor ?

Öncelikle bu araçların hangi sistem ile çalıştığını elimden geldiğince yazmaya çalışacağım;

İnstagram beğeni hilesi şeklinde geçen araçlar aslında adında olduğu gibi pekte hile değil… Sistem şu mantıkla işliyor, siz sisteme giriş yaptığınızda ve sizin gibi pek çok hesap sistemi giriş yaptığınıda bu hesapların hepsi bir havuzda toparlanıyor. Örnek vermek gerekirse, bu havuz sayesinde siz fotoğrafınıza 30 beğeni istediğiniz taktirde, o havuzdaki kullanıcılardan sisteminize 30 adet beğeni gelir. Aynı şekilde başka bir kullanıcı aynı sistemden beğeni talep ettiğinde siz de o havuzda olduğunuz için beğeni talep eden kullanıcının fotoğrafını beğenirsiniz.. Uzun lafın kısası sistemin çalışma mantığı Beğeniye beğeni, takipe takip şeklindedir. Manuel değilde bunun otomatik olanından.

Gelelim ikinci sorumuza…
Bu sistemler ne kadar güvenilir ?

Bu sistemlerden bazıları sizin şifrenizi kaydetme imkanı oluyor. Tabii siz şifrenizi değiştirirseniz otomatik olarak havuzdan çıkmış oluyorsunuz. Bu sistem şifrenizi kaydetmeden çalışmasının imkanı olmadığından bu şekilde işliyor.. Şifrenizi kaydetmiyoruz diyenlerde kesinlikle yalan söylüyor ancak şu olabiliyor bazı siteler gerçekten şifreleri kaydediyor ancak bunları şifreleri kaydettiğinden şifreyi çözmesi gibi bir imkan olmuyor. Zaten şöyle düşünün bu tarz sitelerden bazılarını günde 15-20 bin arası kullanıcı kullanıyor site sahibi hangi birinin şifresini kırmakla uğraşabilir ki ? Siz yinede güvenebileceğiniz bir siteden bu hizmeti almaktan vazgeçmeyin.

Bu sistem ne kadar sıklıkla kullanılmalı ?

Bu sistemleri kullanmakta genel olarak bir sorun yok ancak sürekli ve hızlı kullanım hesabınızı instagram tarafından askıya alabilir.. o yüzden sistemi kullanırken çok hızlı olmamaya ve verilen kredi yetmediği için aynı gün 4-5 farklı siteye giriş yapmamaya özen göstermelisiniz.

Elimden geldiğinde sistemin mantığının nasıl işlediğini anlatmaya çalıştım. Bu arada sorular olabilir.. Bu hizmeti siz de veriyorsunuz diye.. Evet ancak kesinlikle sitemizde bu hizmeti alan kişilerin kullanıcı adları ve şifreleri, şifreli bir şekilde ekleniyor. Bizim sistemimizi pek çok site gibi gönül rahatlığı ve gizlilik içinde kullanabilirsiniz.