İnstagram’da takipçi kazanma yöntemleri nelerdir?

İnstagram çok kısa bir sürede internetin en popüler uygulamarından biri oldu.. Belkide facebooktan sonra en çok kullanılan uygulama.

Not: Kısa yoldan takipçi kazanmak istiyorsanız bu yazının başlarını atlayip, en sonda bulunan ana başlığa gidebilirsiniz.

Tabii ki instagramda popüler olmak milyonlarca kişiyle etkileşim içinde olmak veya fotoğrafınıza gelen likeları saymak.. Bunlar instagram’ın en etkili ve en güzel yönü. Herkes instagramı bu şekilde kullanmaktan hoşlamadığıda bir gerçek, hesap gizlemede az sayıda kullanılan bir özellik değil.. Ancak genel olarak baktığımızda herkes hayatından bir parçayı burda paylaşmak ve beğenilmek istiyor.. Evet kesinlikle beğenilmek istiyor.. Beğenilmek te takipçi ile oluyor dolayısıyla takip edilmek istiyoruz..

Peki Takipçi Kazanma yolları nelerdir ?

İnstagramda takipçi kazanmak ilk zamanlar çok kolaydı… Çekmiş olduğunuz ilgi çekisi 3-4 fotoğraf size çok kısa sürede binlerce takipçi kazandırabilirdi ancak şuan o kadar çok ünlü ve profesyonel fotoğrafçıların kullandığı bir uygulama olduki işler biraz zorlaştı…

Kısaca uzun yoldan çok sayıda takipçi kazanmanın yollarından bahsedelim:

Eğer ünlü biri değilseniz aslında bu yukarıda yazdıklarım altın kurallar olarak nitelendirilebilir.

İnstagramda belli bir format üzerinde olan hesapların popülerliği hala devam etmektedir ve hızlı bir şekilde takipçi kazanmaktadır.. Mesela sadece yemek üzerine bir hesap açıp instagram bloggeri olabilirsiniz.. Ya da moda üzerine.. bu size kalmış ama bir konuda oteriter olmanız sizin o konuda bilgi sahibi olduğunuzu insanlara kanıtlmanız daha kolay olacaktır ve takipçileriniz çok hızlı bir şekilde artacaktır…  Mankenlik mesleğiniz varsa bu konuda çok dikkatli olun! İnstagram sizin özel hayatınızın paylaşım yeri de olabilir profesyonel işinizin tanıtım yeride… Evet mankenseniz ve instagramda bu işi profesyonel yaptığınızı kanıtlamak istiyorsanız kesinlikle çok eski ve çok photoshoplu resimlerinizi kullanmayın bu şekilde kendinize ne kadar güvensiz olduğunuzu insanlara kanıtlamış olur ve takipçileriniz teker teker düşmeye başlar..

En önemli ipucu!

İnstagram Fotoğraf ve Video paylaşım ağıdır… Bulanık videolar, bulanık fotoğraflar hatta ütüyle çekilmiş resimleri paylaşmaktan kaçının! Evet bu  içerikler beğeni almıyor evet bu içeriklerle çok iticisiniz!

İnstagram ile kısa yoldan takipçi kazanma…

Gelelim konun en ilgi çekici noktasına… Evet instagram takipçi hilesi ancak aslında hile olmayan tamamen havuz mantığı ile çalışan siteler size kısa yoldan pek çok takipçi kazandırabilir!  Bu siteleri düzenli ve hızlı bir şekilde kullanmadığınız taktirde hesabınıza herhangi bir yaptırımda instagram tarafından uygulanmaz. Peki bu hesabınıza gelen insanlarda en az sizin kadar gerçek ve onlar da kısa yoldan takipçi kazanmak istiyor, siz bu insanları hesabınızda nasıl tutacaksınız ? bunun cevabı yine bu yazıda ve kesinlikle gizli değil!  Kısa yoldan nasıl takipçi kazanıldığını anlattık, şimdi bu takipçileri nasıl tutacağınızı merak ediyorsanız yazının en başına çıkıp okumaya başlayabilirsiniz.